VILJANDI PIIRKOND
Esileht *
Koolitused
Viljandi SRIK

 

Viljandi linnas tegutseb alates 2005.a. veebruarist kodanikualgatuse korras mittetulundusühing Säästva Renoveerimise Infokeskus Viljandi Ühendus (Viljandi SRIK).

Viljandi SRIKi eesmärgiks on  aidata kaasa Viljandi olemasoleva arhitektuuri, miljöö ja keskkonna väärtustamisele inimeste seas, pakkudes alates 2005.a. kevadest inimestele infopäevi Viljandi linna ajaloost ja arhitektuurist ning koolitusi vana maja korda tegemisest, selle hooldamisest jms.

Ühingu eesmärkideks on hea seista Viljandi linna ja maakonna arhitektuurilise ilme säilimise eest, kaasa aidata Viljandi arhitektuuri ja keskkonna väärtustamisele elanikkonna seas, taaselustada traditsioonilisi ehitusviise, propageerida traditsioonilisi ning keskkonnasõbralike ehitusmaterjale ning nende taaskasutamist, osaleda ning kaasata laiemat avalikkust säästvat arengut, muinsuskaitset ja teadlikku renoveerimist puudutavasse diskussiooni.

Kontakt:

MTÜ SRIK Viljandi Ühendus

viljandi@srik.ee

tel. 55 60 20 55, Kati Männik

Viljandi SRIKi infolistiga saad liituda siit:

http://groups.google.com/group/viljandisrik?hl=et


 

Stucco lustro koolitus Viljandis
Viljandi SRIK kutsub niiskuskindla lubikrohvi stucco lustro koolitusele neljapäeval 9.detsembril algusega kell 19.00. Stuccolustro on ajalooline tehnika (Pompei maalingud), mille koostisosadeks on eestimaised toorained (lubi,dolomiidijahu). Seebi ...
Kodulehe koostamist toetas Balti-Ameerika Partnerlusprogramm.